wkładanie pizzy do pieca

Da Grasso – otwarcie nowych lokali

Często szukamy sprawdzonych lokali i miejsc gastronomicznych, w których z pełnym przekonaniem zjemy świeżą i wyjątkowo smaczną pizzę. Jesteśmy narodem otwartym na nowe doświadczenia, jednak w kwestii pizzy najlepiej zgłosić się do pewnego specjalisty. Dziś powiemy o nowych lokalach największej polskiej sieci pizzerii – Da Grasso. Z naszego artykułu dowiesz się, gdzie w najbliższym czasie skosztujesz oszałamiającą pizzę, wyśmienity makaron, czy delikatną fit sałatkę.

Nieustanny rozwój – nowe lokale Da Grasso

Sieć restauracyji Da Grasso prężnie się rozbudowuje. W najbliższym czasie nastąpi otwarcie trzech kolejnych lokali.

  • Początkiem października 2019 roku będziemy mogli skosztować wyjątkowego smaku pizzy w jednym z miast województwa śląskiego Czechowice-Dziedzice. Tam na ulicy Legionów 83A powstanie jeden z wielu opartych na systemie franczyzy gastronomicznej lokal.
  • Już 10 października 2019 roku nastąpi otwarcie kolejnej pizzerii Da Grasso w Rypinie na ulicy Kościelnej 6.
  • Jabłonka także postawi na nogi mieszkańców całej gminy, gdyż i tam, można będzie zjeść smaczną, aromatyczną pizzę w nowoczesnym wydaniu. Planowane otarcie lokalu odbędzie się w pierwszej połowie listopada 2019 roku. Wybierając się pod adres ulica Wąska 6, 34-480 Jabłonka możesz być pewny, że wyjdziesz najedzony, uśmiechnięty i bardzo zadowolony.

Toruń – zmiana lokalizacji Da Grasso

Poza nowymi lokalami, te działające już od dłuższego czasu zmieniają się na lepsze. Dokonują odświeżeń restauracyjnych wnętrz i przeprowadzają zmiany, wpływające na większy komfort użytkowania przez klientów. Jednym z takich właśnie lokali jest ten znajdujący się w Toruniu. Zmiana lokalizacji na dogodniejszą nastąpi na początku października 2019 roku, a nowym centrum pysznego smaku stanie się ulica Jesienna 42 w Toruniu.

Dlaczego Da Grasso?

świeża włoska pizza
Źródło: pixabay.com

Funkcjonująca od końca lat 90. sieć pizzerii Da Grasso słynie z przyjaznej atmosfery, wykwalifikowanej, miłej obsługi, uznania wśród klientów i co najważniejsze – pysznego jedzenia. Serwowana od samego początku pizza, stała się podstawowym wyróżnikiem marki, który do dziś jest z nią utożsamiany.

Oryginalny przepis na ciasto – tak! to właśnie sekret sukcesu. Stanowi on połączenie wielu wartościowych składników z włoską tradycja i polskim temperamentem.

Na sukces restauracji Da Grasso wpłynął między innymi:

  • wysoki poziom usług,
  • przytulny, domowy wystrój restauracyjnych wnętrz,
  • kompetentna, miła kadra,
  • smak podawanych dań, na który wpływa świeżość wykorzystywanych produktów, aromatyczność ziół oraz doskonałość receptur.

Niewiele restauracji w Polsce może pochwalić się dobrym smakiem serwowanej pizzy. Dla Da Grasso priorytetem jest zadowolenie klienta. Dokładne informacje o ofercie sieci Da Grasso znajdziesz na stronie https://www.dagrasso.pl/. Tam również umieszczone zostały adresy wszystkich pizzerii. Sprawdź, w jakim miejscu w Twojej okolicy jest restauracja Da Grasso.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.